Željko Joksimović večeras će održati koncert u sarajevskoj Zetri, a uoči nastupa obratio se fanovima putem Instagrama.
“Ja krećem u Sarajevo”
Srbijanski pjevač zahvalio je publici na lijepim reakcijama na novu verziju pjesme “Zaboravljaš”, koju je objavio u novom aranžmanu.
U istoj objavi spomenuo je i nogometnu reprezentaciju Bosne i Hercegovine.
“Hvala na divnim komentarima! Ja krećem u Sarajevo, uskoro se družimo u Zetri na koncertu. Napravit ćemo najbolju žurku da ovo ljeto počne jako, kako igra i reprezentacija BiH”, napisao je Joksimović.
Organizatori najavljuju večer za pamćenje
Koncert u Zetri počinje večeras u 20 sati, a očekuje se veliki broj posjetilaca.
Organizatori su poručili da publiku očekuje muzičko veče puno emocija, energije i pjesama koje su obilježile različite generacije.
“Očekuje vas koncert za pamćenje – večer muzike koja spaja generacije i budi najljepše trenutke”, poručili su organizatori.
Joksimovićev dolazak u Sarajevo privukao je pažnju publike, a dodatne reakcije izazvala je i njegova poruka u kojoj je uspjeh Zmajeva povezao s atmosferom koju najavljuje u Zetri.
