Pripadnici Policijske uprave Banja Luka uhapsili su jučer N. S. iz Banje Luke zbog više prekršaja, među kojima su pokazivanje spolnog organa na javnom mjestu i kršenje odredbi Zakona o osnovama sigurnosti saobraćaja na putevima Republike Srpske.
Kako je saopćeno iz PU Banja Luka, muškarac se u vidno alkoholiziranom stanju kretao kolovoznom trakom, ugrožavajući sigurnost saobraćaja.
Alkotestiranjem je utvrđeno da je imao 1,41 promil alkohola u organizmu, saopćeno je iz PU Banja Luka.
O događaju je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjoj Luci, Odjeljenje za prekršaje, koji će poduzeti dalje mjere u skladu sa zakonom.
