Pjevačica Mina Kostić, koja se već nekoliko sedmica nalazi na liječenju u Specijalnoj bolnici za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, ni danas nije napustila ovu zdravstvenu ustanovu, iako je njen izlazak bio planiran tokom prijepodnevnih sati.
Prema navodima srbijanskih medija, došlo je do iznenadnih tehničkih problema u informacionom sistemu, zbog čega nije bilo moguće završiti neophodne administrativne procedure za otpust pacijenata.
Zbog novonastale situacije za sada nije poznato kada će Mina Kostić tačno biti puštena kući.
Podsjetimo, pjevačica je hospitalizovana 31. maja, kada je u pratnji policije primljena u zdravstvenu ustanovu zbog, kako su tada naveli mediji, agresivnog ponašanja.
Od prvog dana hospitalizacije uz nju je njen partner Mane Ćuruvija Kasper, koji je odmah po saznanju za njeno zdravstveno stanje doputovao iz Sjedinjenih Američkih Država u Beograd.
Tokom boravka u bolnici redovno je posjećuju i članovi porodice, među kojima su njen brat i sestra.
Vijest o Mininoj hospitalizaciji izazvala je veliku pažnju javnosti, a brojne kolege i prijatelji pružili su joj podršku i poželjeli joj što brži oporavak. Veliki broj poruka podrške stigao je i od njenih fanova.

