Ivana Šalpur Lola, pjevačica i seksolog porijeklom iz Sarajeva koja je godinama živjela u Americi pobjednik je takmičenja “Nikad nije kasno”.
Velike životne promjene
“Bila sam u Holiwoodu u Los Angelesu hiljadu puta, nisam se našla u tom krugu ljudi. Mislim da moraš da se odrekneš od mnogo čega da bi tamo došao do nekog uspjeha. Ja nisam htjela da idem u tom pravcu. Dosta tu ima loših ljudi, nekih situacija. Prosto, moraš da se odrekneš familije, prijatelja, nekih i moralnih principa. Da ne ulazim sada u to, ima tu dosta mogućnosti, ali moraš stvarno da budeš spreman za velike životne promjene”rekla je ona za Grand.rs.
Nije joj bilo lako da se nakon odlaska u Ameriku navikne na tamošnji život, ali sve teške momente uspela da prebrodi uz pomoć muzike.
“Život u Sarajevu davno, nije bilo lako. Naravno velika promjena kada smo otišli za Ameriku, jedan veliki kulturni šok za nekoga ko je tek došao. Uz muziku i Bog sve može. Nedavno sam sa porodicom uzela stan ovdje u Beogradu, sada smo na relaciji Čikago-Beograd” kazala je Ivana.
Muzikalna porodica
Ona potiče iz muzičke porodice
“Moja majka je pjevala u grupi “Cod” prije rata, baka, njena majka bila je jako popularna makedonska operska pjevačica. Imam ovdje braću, najstariji brat je svirao sa Zdravkom Čolićem, svira klavir. Brat Mladen svira bubanj sa Marijom Šerifović i Anom Štajdohar, brat Vlado svira bas, svi smo u muzici”,ponosno je ispričala Ivana.
